video tõstab eksporti

15. aprill 2015

LÜHIKURSUS –  “Kuidas teha video, mille abil saad suurendada oma eksporti”

See lühikoolitus on mõeldud eelkõige tootjatele ja eksportijatele kes plaanivad suurendada oma haaret, et välisturgudelt rohkem raha koju tuua. Õigetel alustel tehtud turundusvideo on võimas vahend usaldusväärse suhte loomiseks, sinu kliendi hoiakute kujundamiseks ja tänu sellele suurema müügi saavutamiseks. Kuidas sa sellest kasu saaksid?  Panin kokku lühikoolituse kus annan sulle enda parimad praktikad ja nõuanded. Olen kindel, et saad siit palju väärtusliku infot, mis aitab sind äris edasi.

Lühike teemakokkuvõte:

Enne kui sa hakkad enda ärist videot tootma tuleks kõigepealt väga hästi läbi mõelda video turunduslik struktuur ja ülesehitus. See on vundament millele saad üles ehitada toimiva turundusvideo mis müüb sinu eest ka siis kui sina magad. Reeglina tuleb see töö sul endal ära teha, sest neid videotootjaid kes sind selles osas oskaksid või tahaksid aidata on väga vähe. Pigem keskendutakse üldiselt video kunstilisele poolele ja müügi pool ning sisu jäävad nõrgaks.

Siin on sulle hea vundament. Kokku 18 olulisemat pidepunkti millega peaksid arvestama kui hakkad oma sõnumit videosse valama:

1. väärtuspakkumine  2. kellele  3. probleem  4. lahendus  5. kliendikasu  6. tõestus  7. eristumine  8. ekspert  9. lihtsus  10. polariseerimine  11. portfoolio  12. boonus  13. videotestimonialid  14. usaldusmärgid  15. missioon  16. garantii  17. motivaatorid  18. üleskutse

Täpselt sellisele vundamendile olen üles ehitanud ka turundusvideo.ee müügivideo:

Kõikidest nendest teemadest räägin täpsemalt pikemas artiklis mille kirjutasin tuntud veebieksperdi Merlis Jusupovi palvel Kodulehekoolitused.ee blogisse. Täies pikkuses artikkel on nähtaval siin:

http://kodulehekoolitused.ee/kuidas-teha-turundusvideo-mis-tostab-su-muuki/

ja koolitusmaterjal on PDF kujul allalaetav siit:    Müügivideo tegemise koolitus | PDF

Kui sa leiad, et õigetel alustel tehtud turundusvideo saaks ka sinu ärile piisavalt kasu tuua, siis võta minuga ühendust. Vaatame koos kuidas ma saaksin oma kogemuste ja oskustega ka sinu ärile rohkem lisaväärtust luua.

Marko Karja
51 19771
marko@turundusvideo.ee